Az ellenzék szerint Szlovákia az Ukrajnának szánt áram leállításával rossz képet fest magáról az EU-ban.
Nem tudom, van-e statisztikai adat arról, hogy az elmúlt három évtizedben hány felvidéki/szlovákiai magyar távozott külföldre.
Ha meggondolta magát valaki, hagyományos módon is voksolhat.
A levélszavazás eszközét az országban először az amerikai polgárháború idején alkalmazták, lehetővé téve, hogy a katonák is élhessenek választójogukkal.
A Momentum százszor kevesebb levélszavazatot kapott, mint a Fidesz-KDNP.