Felavatták az eperjesi Vilec-dombon a Petőfi Sándor, Tompa Mihály és Kerényi Frigyes költői versenyének emléket állító, felújított kőobeliszket.
Az eperjesi Vilec-dombon található emlékmű felújításához szükséges forrásokat és a felújítást végző szakembereket Magyarország Főkonzulátusa biztosítja.