A jemeni húszik ismét amerikai hajókat támadtak a Vörös-tengeren, válaszul az izraeli Gázai övezet elleni légicsapásokra és az Egyesült Államok jemeni hadműveleteire.
Legalább 6 halott és 40 sebesült.
Hajnalban Izrael légvédelme elfogott egy Jemenből az ország ellen elindított ballisztikus rakétát.