Az USA, India és Brazília az „éllovasok”.
Csak az USA-ban több mint 567 ezer áldozatot szedett a vírus.
Nem és nem akar laposodni a járványgörbe.
Európában az Egyesült Királyságban, Olaszországban és Oroszországban követelte a legtöbb áldozatot a járvány.
A USA-ban már több mint 555 ezren haltak bele a betegségbe.
148-cal csökkent a kórházban ápoltak száma.
Egyelőre még mindig nyerésre áll a vírus.
Az USA-ban, Brazíliában és Indiában halt bele a legtöbb ember a vírusfertőzésbe.
Inkább szigorítanának, mint lazítanának.
Már Olaszországban is meghaladta a halálos áldozatok száma a 100 ezret.
Csak az USA-ban, Indiában és Brazíliában közel 1 millió ember halálát okozta a vírus.
Európában az Egyesült Királyságban halt meg a legtöbb ember, de Olaszországban is már csaknem 100 ezer az áldozatok száma.
Amerikában már több mint félmillió ember halálát okozta a covid.
Az USA-ban már közel félmillió áldozatot szedett a vírus.
Több százezer áldozat Európában is.
Az USA, India és Brazília továbbra is vezeti a listát.
Egyre romló adatok szinte mindenütt.
Egy nap alatt több mint 628 ezer új fertőzöttet regisztráltak!
Az USA-ban már több mint negyedmillió ember halt bele a betegségbe.
Az USA-ban, Indiában és Brazíliában együttesen már több mint 550 ezren haltak bele a betegségbe.