Az amerikai külügyminiszter arról beszélt szerdán Davosban a Világgazdasági Fórumon, hogy karrierje során még soha nem szembesült ilyen sok globális kihívással, mint ma.
A miniszter úgy vélekedett, hogy a fenntartható, hosszú távú energiatermelésre kizárólag az atomerőművek jelenthetnek választ.