A chisinaui kormány szóvivője péntek este közölte, hogy sikerült öt évvel meghosszabbítani a gázszállítási szerződést az orosz Gazprom vállalattal.
Az alig kétnapos ügynek, már most látszik, a kárpátaljai magyarság ihatja meg a levét.