Matej Drlička az SND vezetőjeként a belső irányelvek megsértését és hatáskörének túllépését is elkövethette.
Ókovács Szilveszter egyebek mellett köszönetet mondott a kollégáinak, illetve megköszönte a kormányzat "huzamos, 2011 óta tartó bizalmát.