Annak ellenére, hogy a 48 résztvevővel erősen felhígult a világbajnokság mezőnye, mégsem jelenthető ki, hogy gyerekjáték lenne a továbbjutás egy-egy csoportból.
Az is hihetetlennek tűnik, hogy a most zajló világbajnokságon 48 válogatott vesz részt?
A botrányok mellett több érdekességet is szolgáltat az idei vb.
Messi ebben is megelőzi.
Honnan tudhatnánk, hogy az amerikaiak mit gondolnak erről a nagy nemzetközi sporteseményről?