Estergajoš Mária lett az új elnök.
Új elnököt választott a Csemadok Pozsonypüspöki Alapszervezete.
Bár ezt kevesen hiszik el, de soha nem dolgoztak még annyit a tanárok, mint ezekben a „vírusos hónapokban”.
35. Balassi Bálint Kulturális Napok most szombaton kezdődnek.
Az évzáró során Molnár Rozáliától, a Csemadok Pozsony-Óvárosi alapszervezetének leköszönő elnökétől búcsúztak a résztvevők.
Tavaly sem volt hiány remek programokból.