Bő három és fél hónapon át „áll a bál" Komáromban...
A száguldó cirkusz kulisszatitkai.
Mindkét újjászülető kulturális létesítménybe érdemes lesz betérni!
Gratulálunk a szebbnél szebb művek alkotóinak!
Pénteken és szombaton népzenétől lesz hangos Komárom városa.
A kiállítás vasárnap 18 órakor az Egressy Béni VMK emeletén nyílik.
Nívós tartalomhoz korszerű forma dukál...
Ötödik éve képezi a komáromi Egressy Béni Városi Művelődési Központ nyári programkínálatának részét a napközis néptánctábor, mely megrendezését az idén is támogatta a Kisebbségi Kulturális Alap.
Még tart a tanév, ám a tikkasztó hőségben csak akkor elviselhető és hatékony az ismeretgyarapítás, ha a tanulás örömteli, élménydús játékká válik.
Gratulálunk az énekkaroknak!
Február 14-én és 22-én is látható lesz a Három és fél nővér című előadás.
Nagyszerű érzés az ünnepi készülődés közepette egy kicsit megpihenni, s a karácsonyváró időszakhoz méltó „mennyei“ kórusművek által testileg-lelkileg feltöltődni.
Kása Béla Balogh Rudolf-díjas fotóművész fényképkiállítása nyílt meg a XIII. Fonográf Fesztivál keretében, november 22-én a komáromi Egressy Béni Városi Művelődési Központ emeleti előcsarnokában.
Véget ért az idei, immár 25. alkalommal megrendezett Egressy Béni Országos Színjátszó Fesztivál. A fődíjat a diószegi Hahota színjátszó csoport nyerte el A kaktusz virága című előadásával.
Bérletek birtokában olcsóbb az élvezet!
A komáromi Egressy Béni Városi Művelődési Központ által rendezett és a Kultminor által támogatott, napközis néptánctáborban ropják a táncot a Komárom Gyermek Táncegyüttes éppen ráérő tagjai és a hozzájuk csatlakozó további alsó tagozatos nebulók.
A Tiszti pavilon előtti téren rendezték meg a HashtagKN és a 10. Szlovákiai Magyar Könnyűzenei Szemle összevont döntőjét.
Nyolc zenekar.
Mások is követhetik a támogatók példáját.
Köszönet a hallgatóságnak nyújtott szép élményért!