A folyamatban lévő kórházi reform alapján leépítenék a királyhelmeci kórházat, januártól pedig a szülészetet is bezárnák.
Egyelőre nem igazolódtak be az egészségügyi ellátás színvonalának csökkenésével kapcsolatos aggodalmak - állítja a megye vezetése.