Újabb bírói hiba után a Fegyelmi Bizottság utólag három hétre elmeszelte a Spartak játékosát
A fordulót követően ülésező Fegyelmi Bizottság utólag háromhetes eltiltással sújtotta a Spartak védőjét Martin Šuleket, aki súlyos piros lapot érő megmozdulását tévesen ítélte meg Kružliak játékvezető.