Két pedagógust tüntettek ki a tanítónap alkalmából Füleken. Zupko Mária, nyugalmazott gyógypedagógus és Tomolya Adrianna, a II. Koháry István Alapiskola tanárnője Comenius emlékplakettet kapott.