Kilenc hónap után hazaindult a Nemzetközi Űrállomásról két amerikai asztronauta, akik a Boeing Starliner hibái miatt a SpaceX űrkapszulájával térnek vissza Floridába.
A négy űrhajós, aki egy év múlva megkerülheti a Holdat, először tekinthette meg az amerikai űrkutatási hivatal (NASA) űrhajóját, mellyel útnak indulnak.
Az űrállomáson tartózkodik még három orosz kozmonauta, akik hosszú távú misszió keretében dolgoznak a világűrben.