Az Ukrenergo nemzeti energetikai vállalat szombati közleménye szerint két hónapon belül a mostani volt a hetedik nagyszabású rakéta- és dróntámadás az
Németország októberben kevesebb energiát termelt, mint amennyit fogyasztott.
Több mint kilencven településen 26 ezer fogyasztó maradt áram nélkül a moszkvai régióban az ebben az évszakban szokatlan hóesés miatt.
Tovább dolgoznak az orosz bombázások miatt megrongálódott infrastruktúra helyreállításán.