Köszönjük a Most-Híd képviselői közül Adamčík Eduardnak, Antal Peternek, Hrnčiar Andrejnak és Vavrek Štefannak, hogy megmutatták, miképp képzelik el a szpoluprácát.
1918. október 2-án magyar állampolgárként Kolozsvárott született.
Egyedi elbírálás reményében 678 személy kérte vissza az állampolgárságát. Eddig közülük 551 meg is kapta, a többi ügyet a belügyminisztérium még vizsgálja.
A valódi világpolgár, pedig Franciaországba már elhozták az egész világot.
Az állampolgárságról szóló törvény miatt hatályba lépése óta mintegy 2500-an veszítették el szlovák állampolgárságukat.
A Most-Híd elégedett a fennálló helyzettel
A szlovák hatóságok ismét kérik Gubík László, Dolník Erzsébet és Kassai Gyula okmányait
A közelmúltban Tarics Péter külpolitikai újságíró Miként legyek/lehetek magyar állampolgár címmel tartott előadást Dunaszerdahelyen. A rendezvény a Csemadok-székház nagytermében telt ház előtt zajlott