Egy 18 éves lány a zebrán gázolt el egy 12 éves gyereket Losoncon
Súlyosan megsérült az a 12 éves kislány, akit Losoncon ütöttek el egy gyalogosátkelőn.
Fotó:
Polícia SR
A gázoló egy 18 éves lány volt. Erről a Besztercebányai Kerületi Rendőrkapitányság tájékoztatott a közösségi hálón hétfőn.
„A rendőrség testi sértés ügyében indított eljárást. Ebben az évben 98 olyan balesetet vettünk nyilvántartásba, amelyben gyalogos is érintett volt, ebből 21 gyalogosátkelőn történt” – áll a közleményben.
Az elmúlt hónapban 13 ilyen baleset történt.
Címkék